Гроші в пісок. На будівництві залізниці до аеропорту “Бориспіль” вкрали 9 млн грн

15:45 18.11.2020

Постачальника піску підозрюють у заволодінні 9 млн грн при будівництві залізничного сполучення між вокзалом “Київ – Пасажирський” та аеропортом “Бориспіль”

Гроші в пісок. На будівництві залізниці до аеропорту “Бориспіль” вкрали 9 млн грн

Про це повідомила пресслужба Київської міської прокуратури. 

Слідчими було встановлено, що між ТОВ “Київ пісок” і АТ “Укрзалізниця” був укладений договір щодо постачання піску для будівництва залізничного сполучення маршрутом “Київ – Пасажирський” – аеропорт “Бориспіль”.

Надалі “Укрзалізниця” перерахувала на рахунок підприємства 21 384 000,00 грн. За таку суму, згідно документації, постачальник мав доставити 60 000 куб. м. піску.

Однак, замість обіцяних 60 тис. “кубів” підприємством фактично було поставлено тільки 35 тис. куб. м. піску. Таким чином, майже 9 млн грн. державних коштів були безпідставно отримані ексдиректором підприємства за фактично не поставлений пісок.

Цей факт документально підтверджений,  у тому числі висновком судово-економічної експертизи.

Ексдиректору компанії-постачальника повідомлено про підозру за ч. 5 ст. 191 КК України. У разі доведення вини чоловікові загрожує до 12 років позбавлення волі. 

Наразі досудове розслідування триває. Вирішується питання щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу.

Нагадаємо, що декількома днями раніше в аеропорту “Бориспіль” було викрито систематичне хабарництво працівників. Службовців передали прокуратурі. 

Читайте також: Бориспільську та Вишгородську лікарню відремонтували. Лишилось ще 10

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...