Графік відключень на 11 липня: енергетики з 16:00 застосовуватимуть 4 черги відключень одночасно

Автор: Любава Лисичкіна
18:29 10.07

Головна причина застосування графіків погодинних відключень – наслідки восьми ракетних і дронових ударів по українських електростанціях, які росіяни здійснили з початку цього року. Втрати української енергосистеми перевищують 9 ГВт потужності.

Графік відключень на 11 липня: енергетики з 16:00 застосовуватимуть 4 черги відключень одночасно Фото: ілюстративне

Про це розповіли в “Укренерго” .

Відтак, завтра, 11 липня, заходи обмеження споживання діятимуть протягом всієї доби:

  • з 16:00 до 23:00 обленерго будуть застосовувати чотири черги відключень одночасно
  • у  решту годин буде задіяно три черги.

Енергетики також розповіли, що скільки черг засовувати у всіх регіонах одночасно – визначає Диспетчерський центр «Укренерго» для компенсації дефіциту енергії в системі.  Знаючи обсяг дефіциту, “Укренерго” визначає кількість черг споживачів, які мають бути відключені обленерго в кожному регіоні одночасно.

Умовно, коли обленерго застосовують одну чергу графіків відключень – це 4 години обмежень на добу, дві черги – 8 годин обмежень, три черги – 12 годин обмежень, чотири черги – більше 12 годин обмежень.

В ” Укренерго” зауважили, що  як протягом доби розподілити це навантаження, якою буде тривалість черги – це відповідальність обленерго. Саме обленерго формують відповідні графіки для кожного регіону.

Нагадаємо, “ВК” писав про те, що таке “черги” з відключення світла. Попереджаючи про відключення світла, енергетики говорять про застосування однієї, двох, трьох чи більше черг відключення. Якщо раніше можна було лише здогадуватись, що таке ці “черги”, то тепер з’явилось офіційне пояснення.

Великий Київ у Google News

підписатися
більше новин