“Господь проводить Україну через випробування, але ми перемагаємо”- Петро Порошенко на Молитовному сніданку

Автор: Вася Петров
12:04 08.09

Петро Порошенко долучився до ІХ Молитовного Сніданку. Як зазначив Петро Порошенко, “тут є ті, хто вірять в Бога, хто молиться Господу за мир, за Україну, за український народ. І дуже добре, що Господь чує наші молитви”.

“Господь проводить Україну через випробування, але ми перемагаємо”- Петро Порошенко на Молитовному сніданку

Про це п’ятий президент написав у своєму Facebook. 

На події він виголосив промову, в якій сказав, що “Господь проводить Україну через дуже важкі випробування, але ми перемагаємо в цих випробуваннях”. 

І якщо ми говоримо про об’єднання, то в 2014 році, коли на нас напав агресор, країна об’єдналася молитвою Господа. І український народ, і наші волонтери, і наші капелани, і наші воїни, і ті, хто допомагав фронту, врятували Україну і зберегли її. Я дуже щасливий, що Господь чує наші молитви”..

Петро Порошенко також додав, що радіє, “що за 30 років незалежності великі українці і українки робили все для того, щоб цей Молитовний сніданок став можливим. Дарував нам багато перемог, у тому числі і духовну перемогу — відновлення справедливості, коли Його Всесвятість Вселенський Патріарх дарував Томос про автокефалію, об’єднання українських церков”. 

 

Изображение Изображение Изображение Изображение

Додамо, що подружжя Порошенків святкує річницю сьогодні

Великий Київ у Google News

підписатися