Про це Дмитро Феліксов розповів на своїй Facebook-сторінці.
“Новий формат передбачає книжкові полиці з асортиментом близько 1200 найменувань і відсутність консультантів чи охорони. Лише книги та каса самообслуговування. Вибираєте книжку й самостійно сплачуєте її через термінал”, — пояснив він.
Перший корнер відкрився в Київській школі державного управління на вулиці Добровольчих батальйонів, 10. Простір облаштований у форматі бібліотеки: гортай, читай та за потреби купуй.
У ньому представлені хіти і новинки від 46 видавництв, від художньої літератури до хобі й дозвілля, найширше представництво в книжок у категоріях “Бізнес і саморозвиток”, “Історія” та “Психологія”.
На думку засновника, успіх такого формату мають гарантувати низька собівартість, бо відсутні витрати на заробітну плату консультантів, і активна спільнота школи.
Одним із ключових факторів, що впливають на національний рівень читання, є доступність книги. Коли люди опиняються в книжковому просторі, походять біля полиць, то так чи інакше руки тягнуться до книжок. Чим більше книгарень, тим вищий рівень читання. Тож продовжую втілювати свою місію і далі буду розвивати цей формат”, – підсумував Дмитро Феліксов.
Читайте також: Від класики до сучасності – 4 нові книгарні, які з’явилися у Києві
Нагадаємо, нещодавно у Києві відкрилась книгарня, де не купиш книг.