Гортай, читай та за потреби купуй. Засновник мережі книгарень ReadEat анонсував новий формат книжкового магазину у Києві

Автор: Галина Ворона
05:06 16.05

У Києві відкриється книгарня нового формату від засновника мережі книгарень ReadEat Дмитра Феліксова

Гортай, читай та за потреби купуй. Засновник мережі книгарень ReadEat анонсував новий формат книжкового магазину у Києві
Світлодіодне освітлення

Про це Дмитро Феліксов розповів на своїй Facebook-сторінці.

“Новий формат передбачає книжкові полиці з асортиментом близько 1200 найменувань і відсутність консультантів чи охорони. Лише книги та каса самообслуговування. Вибираєте книжку й самостійно сплачуєте її через термінал”, — пояснив він.

Перший корнер відкрився в Київській школі державного управління на вулиці Добровольчих батальйонів, 10. Простір облаштований у форматі бібліотеки: гортай, читай та за потреби купуй.

У ньому представлені хіти і новинки від 46 видавництв, від художньої літератури до хобі й дозвілля, найширше представництво в книжок у категоріях “Бізнес і саморозвиток”, “Історія” та “Психологія”.

На думку засновника, успіх такого формату мають гарантувати низька собівартість, бо відсутні витрати на заробітну плату консультантів, і активна спільнота школи.

Одним із ключових факторів, що впливають на національний рівень читання, є доступність книги. Коли люди опиняються в книжковому просторі, походять біля полиць, то так чи інакше руки тягнуться до книжок. Чим більше книгарень, тим вищий рівень читання. Тож продовжую втілювати свою місію і далі буду розвивати цей формат”, – підсумував Дмитро Феліксов.

Читайте також: Від класики до сучасності – 4 нові книгарні, які з’явилися у Києві

Нагадаємо, нещодавно у Києві відкрилась книгарня, де не купиш книг.

Великий Київ у Google News

підписатися