Голову Київоблради Склярова відправили у відставку і обрали нового очільника

Автор: Галина Ворона
14:44 27.04

Київська обласна рада відправила у відставку голову Олександра Склярова та всю президію. Замість нього обрано нового очільника КОР.

Голову Київоблради Склярова відправили у відставку і обрали нового очільника

Як повідомляє у Facebook депутатка від “Європейської солідарності” Вікторія Сюмар, за це проголосувало 59 депутатів (всього у Київоблраді 84 депутата)

За словами Сюмар, сам Скляров на сесію не прийшов, аргументувавши це … Страсним тижнем.

Вона також зауважила, що по факту Скляров так і не зміг забезпечити роботу обласної ради, яка не збиралася де-факто з Нового року.

Очевидно, що в умовах пандемії та економічної кризи це не могло довго тривати. Це логічний кінець, коли коаліції у місцевих радах формуються без врахування волі виборців”, – підсумувала Сюмар.

Водночас прес-секретар партії “За майбутнє” Галина Нагорна повідомила у Facebook, що новим головою Київської обласної ради обрали Наталію Гунько від фракції “Слуга народу”. Її кандидатуру підтримали 58 депутатів КОР.

Заступниками нової очільниці обласної ради стали Ярослав Добрянський та Тетяна Семенова.

Зауважимо, після чотирьох місяців очікування, доки керівництво скличе сесію, депутати Київоблради сьогодні вирішили зібратися самі на засідання, без голови облради Олександра Склярова. На вимогу депутатів відкрити сесійну залу голова облради відповів, що у страсний тиждень сесії не проводяться.

В результаті три фракції (ЄС, ЗМ, СН) зібрались на засідання у кіноконцертному залі. Саме в цьому залі проходило перше засідання облради незалежної України. На засіданні зареєстровано 60 депутатів.

Нагадаємо, з самого початку роботи Київської обласної ради нового скликання ситуація пішла кудись не туди. В цьому році облрада не провела жодного засідання, 39 з 84 депутатів не входять до складу жодної комісії, а голова облради переносить засідання аж на травень. І це під час жорсткої економічної кризи та пандемії.

Очевидно, що робота голови обласної ради Олександра Склярова є незадовільною. Розуміючи це, депутати двох фракцій – «Європейська солідарність» та «За майбутнє» зібрали підписи для ініціювання відставки голови КОР Склярова.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...