Головні цифрові досягнення Києва презентували на Web Summit та Smart City Expo World Congress

Автор: Вікторія Мілюта
10:19 29.11.2023

Команда міського застосунку «Київ Цифровий» презентувала на Web Summit та Smart City Expo World Congress цифрові сервіси, які були запроваджені у столиці.

Головні цифрові досягнення Києва презентували на Web Summit та Smart City Expo World Congress
оренда квартири Київ

Про це розповів керівник цифрової трансформації Києва і заступник голови Київської міської державної адміністрації Петро Оленич.

«Продовжуємо впроваджувати сучасні рішення всюди, де цього потребують користувачі – і особливо там, де вкрай важлива швидкість, зручність та безпека» – наголосив він.

Тож, на заходах були представлені наступні сервіси:

Цифрова транспортна картка – це можливість для користувачів оплачувати проїзд банківською картою з урахуванням знижок і зручних тарифів проїзного квитка.

За підтримки Visa в Києві запрацював Apple Pay Express. Завдяки цьому не потрібно проходити автентифікацію через Face ID або відкривати застосунки, щоб оплатити проїзд. Оплатити проїзд з цим сервісом можна навіть якщо на iPhone розряджена батарея.

Також місто почало комплексну цифровізацію спортивної інфраструктури.

Окрім цього, команда поділилася результатами впровадження екомоніторингу чистоти повітря через міський застосунок. Тепер містяни можуть перевірити чистоту повітря навколо обраної точки через «Київ Цифровий». Також цього року у сервіс додали моніторинг рівня радіації.

Читайте також: Нагадування водіям: як оплатити паркування через “Київ Цифровий”

Безпека столиці та її мешканців є одним із головних пріоритетів місцевої влади. Система «Безпечне місто» допомагає екстреним службам і комунальникам вчасно реагувати на різні події, що загрожують життю та здоров’ю киян.

Київ Цифровий почав процес цифровізації сервісу «Електронний кабінет Захисника», що запровадить електронний документообіг між військовими закладами, а також дозволить Захисникам взаємодіяти з міськими установами без додаткових реєстрацій.

Електронний запис до ЦНАП – ще один значний крок до впровадження paperless-культури в міських установах. Можна записатись у 18 ЦНАПів Києва та отримати 59 різних адміністративних послуг, які доступні до онлайн-запису.

Окремим блоком виділили інструменти електронної демократії, а саме: відкрите голосування за громадський бюджет, підпис петицій та активна участь в опитуваннях, які дають змогу громаді брати безпосередню участь в управлінні та поліпшенні міста.

Нагадаємо, нещодавно “Київ Цифровий” отримав відзнаку престижної американської премії Globee Business Awards.

Великий Київ у Google News

підписатися