Головне – дістатися кордону. Депортованих росією українців впускатимуть на батьківщину без паспортів

Автор: Галина Ворона
01:22 27.06

Депортованих до росії українців, які прагнуть повернутись на батьківщину, впускатимуть на кордоні без паспортів і документів, що посвідчують особу. Головне, що потрібно, – дістатись до кордону.

Головне – дістатися кордону. Депортованих росією українців впускатимуть на батьківщину без паспортів

Про це в ефірі телемарафону заявила віце-прем’єр-міністр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук.

За її словами, відповідна домовленість досягнута із прикордонниками.

Ірина Верещук зауважила, що інколи українцям вдається вирватися із влаштованих росією фільтраційних таборів, але не всі вони повертаються в Україну: дехто їде в Естонію або Латвію, аби звідти повернутися додому.

Ми зараз розробляємо маршрути, за якими курсуватимуть безкоштовні автобуси, маршрутні транспортні засоби, які будуть допомагати українцям без грошей. Фактично, без паспортів, бо їх немає, їх просто відбирають у цих фільтраційних таборах. Добиратися, намагатися дістатися до України, і вже тут далі продовжувати жити“, – сказала представниця уряду.

Читайте також: Окупанти наділи на голови мішки, зв’язали і вивезли до білорусі: підліток з Київщини дивом повернувся, брат – ні 

Нагадаємо, станом на 20 червня росія примусово вивезла на свою територію 1 млн 200 тисяч українців, у тому числі 240 тисяч дітей. 

Великий Київ у Google News

підписатися