Голова житлового кооперативу “в законі”: на Дарниці мешканці будинку потерпають від узурпатора і боргів

Автор: Любава Лисичкіна
18:32 27.10

Протягом 10-ти років не було проведено жодного зібрання членів ЖБК: голова правління не ініціює їх та не приходить на збори ініційовані мешканцям.

Голова житлового кооперативу “в законі”: на Дарниці мешканці будинку потерпають від узурпатора і боргів Фото: Дарниця Live
Як повідомляє Дарниця Live, мова йде про мешканців ЖБК «Локомотив-7» по вулиці Вербицького 9Є, 9Д , які жаліються на самоуправство голови правління.
 
Мешканці б’ють на сполох через те, що фінансування у будинку розподіляється за рішенням однієї  особи –  голови правління, який  не інформує людей про розподіл коштів та не звітує про їх використання. Зокрема,  протягом 10-ти років не було проведено жодного зібрання членів ЖБК: голова правління не ініціює їх та не приходить на збори ініційовані мешканцям.
 
Зазначається, що городяни  дуже стурбовані постійними боргами від постачальних організацій. Крім цього, самовільним рішенням голови без замовлення проєктоної документації та погодження з людьми,  було замінено систему опалення на реверсну. 
 
Дарничани говорять, що  голова кооперативу не надає до ознайомлення фінансові та установчі документи кооперативу. Останньою краплею стало побиття мешканця з нанесенням побоїв середньої тяжкості, про що у Дарницькому управлінні поліції відкрите кримінальне провадження.
 

Великий Київ у Google News

підписатися