Голова КМДА отримав нового заступника – що про нього відомо

Автор: Марія Супрун
15:51 14.05

Київрада погодила призначення Владислава Андронова на посаду заступника голови Київської міської державної адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень.

Голова КМДА отримав нового заступника – що про нього відомо

За відповідне рішення проголосували 67 депутатів.

Владислав Андронов народився 19 червня 1971 року в місті Києві. Закінчив у 1993 році Київський державний економічний університет та отримав вищу освіту зі спеціальності «фінанси та кредит», має великий досвід управлінської роботи та роботи в сфері приватного інвестиційного бізнесу. У період з 1999 до 2003 року перебував на посаді голови правління Міжрегіональної Ради солідарних профспілок України. Із 2004 до 2017 року – заступник генерального директора ТОВ «КУА «Інвестиційні ресурси».

У 2017 році на підставі результатів конкурсу був призначений розпорядженням Кабінету Міністрів України державним секретарем Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Відповідно до розпорядження Київського міського голови від 02.03.2020 № 130 призначений радником Київського міського голови з питань економіки та фінансів.

На теперішній час – секретар постійної комісії Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку.

У 2020 році Владислава Андронова обрано депутатом Київради IX-го скликання в єдиному багатомандатному виборчому окрузі міста Києва (Шевченківський район).

Нагадаємо, сьогодні Київрада ухвалила рішення щодо декомунізації назви арки Дружби народів.

Великий Київ у Google News

підписатися