Голкіпер Бущан — найкращий гравець “Динамо” у матчі з “Фенербахче”

Автор: Марина Максенко
18:13 28.07.2022

На клубному Telegram-каналі київського клубу “Динамо” завершилося голосування за найкращого футболіста команди у матчі-відповіді 2-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів, у якому “біло-сині” здобули перемогу в екстратаймі над турецьким “Фенербахче” (2:1).

Про це повідомляє офіційний сайт клубу.

Переважну кількість респондентів (77%) найкращим гравцем зустрічі вважає голкіпера Георгія Бущана.

Автор переможного голу Олександр Караваєв, який посів друге місце в опитуванні, набрав 9% голосів, а Віталій Буяльський, який відкрив рахунок у матчі – 6%.

Бущан неодноразово рятував команду від вірного пропущеного м’яча, зробивши багато ефектних сейвів за 120 хвилин зустрічі.

На 70-й хвилині український голкіпер відбив пенальті у виконанні еквадорського форварда “Фенербахче” Енера Валенсії.