Гімнастки з Києва привезли “чемодан” нагород з Кубку України

Автор: Любава Лисичкіна
19:55 05.03

З 2 по 4 березня у Дніпрі відбулося свято краси та грації — Кубок України з художньої гімнастики.

Гімнастки з Києва привезли “чемодан” нагород з Кубку України

Як повідомили у Федерації  гімнастики,  участь у змаганнях прийняли найкращі гімнастки з 15 областей країни.

Золото і срібло   у багатоборстві серед гімнасток, які виступають за програмою майстрів спорту, посіли одні з найкращих гімнасток України, члени національної збірної команди, киянки Єва Мелещук та Вікторія Онопрієнко.

Єва Мелещук

У фіналах в окремих видах місця на п’єдесталі також посіли члени збірної України. Зокрема,  у вправах з обручем перше місце у Вікторії Онопрієнко, друге – у представниці Львівщини Христини Пограничної, третьою стала киянка  Влада Нікольченко.

Вікторія Онопрієнко

У вправах з м’ячем всі три призові місця дісталися киянкам – це  Вікторія Онопрієнко,  Меланія Тур та Єва Мелещук (1,2 та 3 місце відповідно)

У фіналі з булавами кращими були  Єва Мелещук, Меланія Тур та третє місце розділили  Христина Погранична і  Влада Нікольченко.  Вправи  зі стрічкою виграла  Єва Мелещук. Друге місце  посіли  Меланія Тур та Христина Погранична, а третє – Поліна Городнича.
Меланія Тур

Гімнастки, що виступають за програмою майстрів спорту у груповій першості, показали два види у багатоборстві (5 м’ячів та 3 обручі/2 пари булав), а також виступили з ними у фіналах. Перші місця у багатоборстві та фіналах посіли грації національної збірної команди у складі Анастасії Возняк, Марії Височанської, Діани Баєвої, Тетяни Довженко та Маріоли Боднарчук.

Команда Дніпропетровської області посіла друге місце у багатоборстві та виборола срібло у фіналі з 3 обручами/2 парами булав.

Третьою у багатоборстві стала команда «Київ-2», також ця команда виборола срібло у фіналі з 5 м’ячами.

Третє місце у фіналі з 5 м’ячами посіла команда «Київ-3», у фіналі з 3 обручами/2 парами булав третє місце поділили команда Львівської області та команда «Київ-3».

 До слова, днями декілька спорткомплексів втратили статус баз олімпійської підготовки

Великий Київ у Google News

підписатися