Гімнастки Дерюгіної вийшли тренуватися на асфальт (ВІДЕО)

13:24 01.06.2020

Сьогодні, в Міжнародний день захисту дітей, на площі перед Жовтневим палацом у Києві відбулася акція “Save Deriugina School” – на підтримку Дитячо-юнацької спортивної школи Дерюгіних, яку виселяють з Жовтневого палацу. Гімнастки провели тренування просто неба.

Гімнастки Дерюгіної вийшли тренуватися на асфальт (ВІДЕО)

Як повідомлялося раніше, всесвітньо відома школа залишається без основної бази для тренувань. В останні роки у Жовтневому палаці займаються: юніорська збірна з художньої гімнастики, резерв Національної збірної команди України, частково основний склад збірної та вихованки самої ДЮСШ. Тепер гімнастки та їхні тренери не мають іншого виходу, крім як проводити тренування на вулиці.

Будівля Жовтневого палацу перебуває у власності Федерації профспілок. Нещодавно “Школа Дерюгіних” отримала лист від керівництва Жовтневого палацу про аварійний стан будівлі, на підставі чого не продовжується оренда приміщення. Незважаючи на це, основна частина всього комплексу Жовтневого палацу продовжує працювати і там уже анонсуються концерти.

Мета акції – також привернути увагу громадськості до того, в якому стані зараз перебуває весь Жовтневий палац як пам’ятка архітектури. 

Школа озвучила свої прохання:

  • провести повне обстеження будівлі;
  • визначити джерело фінансування для термінового ремонту;
  • локалізувати аварійно небезпечну ділянку;
  • спільно із КМДА та за участю керівництва Школи пропрацювати можливості для проведення ремонтних робіт уже в цьому році;
  • укласти довгостроковий договір оренди між Федерацією профспілок України та ДЮСШ Дерюгіних.

Нагадаємо, раніше Довженко-центр оголосив про неплатоспроможність.

Великий Київ у Google News

підписатися