Георгій Цагареішвілі

22:54 19.01.2021

Георгій Цагареішвілі – депутат партії “Європейська солідарність“ у Київоблраді, уповноважений представник депутатської фракції “Європейська Солідарність“.

Георгій Цагареішвілі

Народився 29 листопада 1974 року в Грузії, м. Хоні. У 2001 році переїхав до України. У 2010 році отримав українське громадянство. Проживає у м. Київ.

Освіта

У 1996 році – отримав диплом з правознавства Тбіліського Гуманітарного інституту при Інституті держави й права Академії наук Грузії.

Трудова діяльність

  • З 1998 по 2001 роки перебував на службі в органах внутрішніх справ Грузії.
  • 2003 рік – ТОВ “Швидко-Україна“, керівник відділу міжнародних зв’язків. працював керівником відділу міжнародних зв’язків і відповідав за розширення партнерства і популяризацію українського виробника як всередині, так і за межами країни, відповідав за залучення капіталу, в тому числі міжнародного.
  • 20062007 роки – генеральний директор ТОВ “Житло XXI століття“.
  • 2007 – 2009 роки – ПАТ “Інвестиційна компанія “XXI століття“, директор департаменту з управління проєктами, генеральний директор.
  • 2009 – 2011 роки – компанія XXI CENTURY INVESTMENTS PUBLIC LIMITED, член Ради Директорів, генеральний директор (CEO).
  • 2011 рік і дотепер – генеральний директор компанії “Інвест Капітал Девелопмент“ (надання повного спектру послуг з розвитку проєктів).

Громадська діяльність

 З 2014 року активно допомагає українській армії. Підтримує 11 і 25 батальйони ВСУ, батальйони міліції спеціального призначення “Миротворець“ і “Київщина“, які створювалися на Київщині. За цей час в зону бойових дій було доставлено понад 200 тонн гуманітарних вантажів.

У 2015 році керував в зоні АТО / ООС будівництвом споруд зміцнення й оборони.

З 2015 року є засновником благодійної організації “Міжнародний благодійний фонд “Надійний тил“.  

З березня 2020 року з початку епідемії коронавіруса очолює Волонтерський штаб “Європейська Солідарність“ на Київщині.

Політична діяльність

У 2015 році – депутат Київської обласної ради VII скликання від партії “Блок Петра Порошенка “Солідарність“. Переміг по мажоритарному округу №41 в місті Українка з результатом 38,56%. Член комісії з питань капітального будівництва, архітектури, транспорту і зв’язку, розвитку інфраструктурних об’єктів і паливно-енергетичного забезпечення.

З березня 2018 року – голова фракції “Блок Петра Порошенка “Солідарність“ в Київоблраді. Також, очолив міжфракційну депутатську групу “Єднання“, до якої увійшли більшість депутатів Київоблради.

2020 рік – депутат IX cкликання Київської обласної ради від партії “Європейська Солідарність“. Був обраний уповноваженим представником депутатської фракції “Європейська Солідарність“.

Сім’я

Одружений, виховує доньку та сина.

Двоюрідний брат – Лев Парцхаладзе (ексзаступника голови Київської обласної державної адміністрації та колишнього заступника міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства).

Соціальні мережі

Facebook

 

 

Великий Київ у Google News

підписатися