Генії з пелюшок: у столиці пройшла настановча сесія Київської Малої академії наук

Автор: Любава Лисичкіна
19:14 14.09

Київська Мала академія наук розпочала новий навчальний рік та презентувала роботу всіх 15 відділень та 3 шкіл. Майже 9000 учнів закладів освіти столиці із 9-11 класів щороку відвідують заняття академії.

Генії з пелюшок: у столиці пройшла настановча сесія Київської Малої академії наук

Про це повідомив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

Настановча сесія-2021 «Наука під відкритим небом» відбулася в парку імені Тараса Шевченка за підтримки Департаменту освіти і науки.

Захід супроводжував масштабний радіомарафон, який знайомив відвідувачів із видатними педагогами, зірковими випускниками та успішними вихованцями Київської МАН. Усі охочі мали можливість узяти участь у майстер-класах із кібербезпеки, медіамайстерності, пілотування дронами, створенні презентації науково-дослідної роботи та в інших активностях.

За словами Валентина  Мондриївського,   тільки за минулий рік столичні школярі здобули понад 150 перемог на всеукраїнських конкурсах науково-технічної творчості,   вибороли понад 30 перемог у міжнародних конкурсах,   18 учнів стали лауреатами стипендії Президента України.

«Вихованці Малої академії завжди мають можливість працювати з унікальним обладнанням: спеціальними мікроскопами, пірометрами, спектрометрами, спектрофотометрами, повітряними та підводними дронами, кольоровими 3D-принтерами. Тож у Київській МАН пропонують усім допитливим і талановитим школярам спробувати себе в науково-дослідній роботі та пройти шлях від ідеї до реалізації», – зазначив Валентин Мондриївський.

До слова, перинатальний центр Києва отримав унікальне обладнання – скільки воно коштує.

Великий Київ у Google News

підписатися