Генерала Паловського звільнять з-під варти завдяки Фонду Порошенка та громадським активістам

Автор: Любава Лисичкіна
20:02 04.11.2021

2,1 млн грн зібрали небайдужі українці через акцію у соцмережах. 15,9 млн грн буде докладено Фондом родини Петра Порошенка.

Генерала Паловського звільнять з-під варти завдяки Фонду Порошенка та громадським активістам

Як повідомляється, Фонд Порошенка разом з ГО “Солідарна справа громад” зібрали необхідні 18 мільйонів гривень для звільнення з-під варти бойового генерала Ігоря Павловського.  

Громадський активіст та журналіст Віталій Гайдукевич повідомив, що 2,1 млн грн зібрали небайдужі українці через акцію у соцмережах. Він зауважив, що люди вносили від 10 гривень до сотень тисяч. 15,9 млн грн буде докладено Фондом родини Петра Порошенка,  зазначив Гайдукевич.

Петро Порошенко в свою чергу заявив, що понад шість тисяч людей взяли участь у зборі коштів на визволення генерала Ігоря Павловського.

“Я вражений такою небайдужістю. Як справжні “брати по зброї” ми своїх не кидаємо. Так само, як і “Справа громад”. Це і є справжнє громадянське суспільство. Як два роки тому ми з вами захистили кіборга генерала Марченка, так зараз визволимо і Павловського”, – сказав під час зустрічі з активістами та ветеранами лідер “Європейської солідарності”, п’ятий Президент Петро Порошенко.

Він також подякував усім, хто зробив свій внесок у спрову по визволенню незаконно ув’язненого генерала.

“Як ми і обіцяли, ми з Мариною решту суми, яка потрібна, щоб генерала Павловського визволити на волю, внесемо з нашого благодійного Фонду прямо сьогодні. Для того, щоб уже завтра Ігор Валентинович був вдома разом з родиною”, – зазначив Порошенко.

Лідер “ЄС” нагадав, що Ігор Павловський є одним із керівників оборони Маріуполя влітку 2014-го року, за що в Росії проти нього порушена кримінальна справа.

“Спроба ув’язнити його в Україні – це ганьба владі і ганьба Зеленському. Тому що саме він замовив цю політичну вмотивовану справу. Напевно, Зеленський цілив у своїх політичних опонентів, але подібні його дії підривають обороноздатність держави. Замовне судилище над бойовим генералом Ігорем Павловським дуже добре вписується в кампанію із дискредитації та цькування захисників України. Ветеранів, добровольців, волонтерів, учасників Революції гідності. Це кампанія, в якій влада атакує всіх, хто грав вагому роль в обороні країни від російської агресії – чи то колишній Верховний Головнокомандувач, чи рядовий солдат”, – наголосив п’ятий Президент.

Порошенко переконаний в тому, що опозиція, уособлена “Європейською солідарністю”, громадянське суспільство, ветерани і волонтери спільними зусиллями захистять Україну від влади дилетантів і від негативних наслідків їхнього бездарного врядування.

Нагадаємо, підприємство “Кузня на Рибальському” спустило на воду броньований артилерійський катер “Гюрза-М” проєкту 58155 на замовлення Міністерства оборони України. Виробництво цього судна було налагоджено завдяки керівнику заводу Валерію Шандрі і заступнику міністра оборони, бойовому генералу Ігорю Павловському, які наразі незаконно перебувають у слідчому ізоляторі.

У “ЄС” переконані, що звинувачення Ігоря Павловського у придбанні, так би мовити, «не таких» катерів українського виробництва на заводі “Кузня на Рибальському” – це чергова атака на бойових генералів. 

Петро Порошенко вважає повідомлення про підозру колишньому заступнику міністра оборони генералу Ігорю Павловському “продовженням переслідування українських бойових генералів, які брали участь у війні проти російської агресії”.
 
Раніше в “ЄС” заявили, що влада створює інформаційну “димову завісу” для відволікання уваги від “вагнергейту” та масштабних розкрадань і корупції у команді Зеленського.

Великий Київ у Google News

підписатися