Генерал-майор Марченко: Мені потрібен справедливий суд і покарання винних у фальсифікації

Автор: Ольга Даниленко
15:52 06.06

Генерал-майор ЗСУ Дмитро Марченко заявив, що не хотів би закриття кримінального провадження щодо нього через те, що він виконував свій обов’язок і очолював оборону Миколаєва.

Генерал-майор Марченко: Мені потрібен справедливий суд і покарання винних у фальсифікації

Також він припускає, що представники Державного бюро розслідувань ввели в оману вище керівництво держави.

Генерал наголосив, що йому потрібен справедливий суд і покарання винних у фальсифікації справи проти нього: “Не можна невинуватій людини поламати життя, кар‘єру й кинути у тюрму”.

Ця справа була сфабрикована з початку. І мені не потрібно лояльне відношення. Мені надо справедливий суд. Я не винний. Ті бронежилети, які були речовими доказами – були роздані у війська. Це каже про те, що всі розуміють, що вони якісні й ніяких проблем з ними не було. Як там й хто проводив експертизу, я не знаю. Мене ніхто ні з якими хабарями не ловив. Вони провели понад 40 обшуків з надією знайти компромат. Але нічого не знайшли. Труба там оголосив на всю державу, що у них є 100-ві докази, вони далі грали по цім настановам”, – наголосив Марченко в ефірі ТК “Прямий”.

Генерал-майор зазначив, що наразі в Україні відкриті сотні фальсифікованих проваджень. Він висловив сподівання, що після війни йому та іншим, проти кого сфальсифікували справи, отримають справедливий суд і винні у фальсифікації будуть покарані.

Тобто, коли на тебе нав’язали якісь підозри, потім тебе кинули у тюрму, й потім тебе мусолять до того моменту, поки тобі все це не набридне, і ти не почнеш зізнаватися хоча б у чомусь аби це скоріш закінчилось. Якщо ми зараз боремося за європейські цінності, за свободу, за справедливе життя, я впевнений, що закінчиться війна і весь цей бред розберуть і винних у цьому покарають. Не можна взяти так і невинуватій людині просто поламати життя, поламати кар‘єру, кинути у тюрму й мучити. А потім ходити й розказувати: “Ну напиши хоч щось!”. Саме по цьому потрібно заводити кримінальну справу – хто до цього довів і хто зараз працює таким чином”, – наголосив офіцер.

Читайте також: Миколаїв, на відміну від Херсона, вдалося відбити завдяки згуртованості цивільного населення й військових – генерал-майор Марченко

Нагадаємо, слідчі ДБР порушували кримінальне провадження щодо розкрадання (так звана “справа бронежилетів”) проти генерал-майора Дмитра Марченка. Його заарештували. Марченко просидів місяць у СІЗО, хоча його просили відпустити на поруки всі авторитетні військові та політики. Генерал вийшов під заставу на кошти, які вніс п’ятий президент Порошенко. Однак коли почалося повномасштабне військове вторгнення РФ в Україну, особисто головнокомандувач запропонував Марченку організувати оборону міста Миколаїв. Генерал без вагань поїхав обороняти українське місто.

Як повідомляв ВК, на початку березня військові ЗСУ вибили окупантів РФ з міста Миколаєва і захопили багато трофейної техніки.

Читайте також: Заяви Зеленського про готовність українських військових до війни “вкурвлюють” волонтерів – журналістка

Великий Київ у Google News

підписатися