Газоздорожчення, звільнення посадовця через сукню, поява омікрону в Києві – найрезонансніші події дня

Автор: Любава Лисичкіна
22:26 28.12.2021

У перший робочий день після свят кияни дізналися про зростання цін на газ, а також про те, що мутований вірус Омікрон вже з’явився у столиці. Крім цього, було неспокійно і в Кабміні: там звільнили заступника міністра, який потрапив у скандал зі своєю помічницею та її відверту сукню.

Газоздорожчення, звільнення посадовця через сукню, поява омікрону в Києві – найрезонансніші події дня

Із січня газ для українців здорожчає: нові ціни

Про це повідомили самі компанії на своїх сайтах.

Так, абоненти, які підписали місячні договори з газопостачальною компанією “ТАС Енергія країни”, будуть платити по 57,5 гривень за кубометр. При тому, що у листопаді блакитне паливо їм пропонували по 38,35 гривні.

Однак на ринку є більш вигідні пропозиції. Зокрема, “Галнафтогаз” зберіг місячний тариф на січень на рівні 7,99 гривні за кубометр.

Рокова сукня: заступника міністра освіти Гарбарука звільнили після скандалу з помічницею

Кабінет міністрів звільнив Ігоря Гарбарука з посади заступника міністра освіти та науки. Це сталося після скандалу з його помічницею, яка з’явилася на офіційному заході у відвертій сукні.

Ігор Гарбарук обіймав посаду заступника Міністра освіти з липня минулого року.

Нагадаємо, кілька днів поспіль ЗМІ та соціальні мережі обговорюють скандал, фігурантом якого стала помічниця заступника міністра освіти Христина Тишкун. Разом з ним вона з’явилася на офіційному заході у відвертій сукні – фото з кабінету мера Львова розлетілося миттєво.

Привіт, Омікроне! В Києві зафіксовані перші випадки зараження новим штамом коронавірусу

В столиці зафіксовані перші випадки захворювання на новий штам коронавірусу “омікрон” (omikron), який, за даними фахівців, має більшу контагіозність.

Сьогодні у місті вже зафіксовані випадки захворювання на новий штам коронавірусу “Омікрон”. Фахівці стверджують, що цей вірус має більшу контагіозність, ніж штам “Дельта”. За словами медиків, вакциновані пацієнти хворіють у легкій формі“, – написав перший заступник голови КМДА Микола Поворозник у себе в Facebook.

Чиновник закликав киян дотримуватися маскового режиму, триматися дистанції, користуватися антисептиками.

Великий Київ у Google News

підписатися