Терміни встановлення газових лічильників подовжили. А ще обіцяють компенсації

Автор: Марія Супрун
13:57 05.03

До 1 січня 2021 року всі побутові споживачі повинні були вже мати лічильники газу. Наразі Верховна Рада відтермінувала строк обов’язкового встановлення газових лічильників в українських домівках.

Терміни встановлення газових лічильників подовжили. А ще обіцяють компенсації

Як повідомляє ВР, прийнято закон “Про внесення змін до Закону України “Про забезпечення комерційного обліку природного газу” (щодо перегляду термінів встановлення споживачам лічильників природного газу)”.

Згідно із Законом, населення, що проживає у квартирах та приватних будинках, у яких газ використовується тільки для приготування їжі, до 1 січня 2023 року має бути забезпечене лічильниками газу.

Також передбачена виплата компенсації побутовим споживачам, які встановили індивідуальні лічильники газу за власні кошти.

Кабмін має у тримісячний строк з дня набрання чинності цим Законом розробити і затвердити порядок компенсації у розмірі середньозваженої вартості такого встановлення лічильників суб’єктами господарювання, що здійснюють розподіл природного газу на відповідній території.

Нагадаємо, раніше уряд встановив граничну ціну на газ на рівні 6,99 грн за кубометр до завершення опалювального сезону або до завершення карантину. 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...