Гауптвахта і місяць у СІЗО. Стрілків із поїзда Київ-Костянтинівка покарали

Автор: Тетяна Сененко
19:49 09.04

Одному офіцеру Держслужби спецзв’язку, учаснику стрільби в купе поїзда Костянтинівка – Київ 6 квітня, обрали запобіжний захід у вигляді 60 діб утримання під вартою. Другого учасника відправили на гауптвахту на 20 діб.

Гауптвахта і місяць у СІЗО. Стрілків із поїзда Київ-Костянтинівка покарали

Про це повідомив керівник Харківської спеціалізованої прокуратури у військовій і оборонній сфері об’єднаних сил Андрій Глумаков  у Facebook.

«Одного з учасників події 6 квітня в поїзді Костянтинівка – Київ суд визнав винним у вчиненні адміністративних правопорушень і наклав на офіцера стягнення у вигляді арешту на гауптвахті. Загальний термін за рішенням суду становить 20 діб », – сказав Глумаков.

Так, офіцера визнали винним за ч. 2 ст. 172-15 (недбале ставлення до військової служби при виконанні службових обов’язків з доставки кореспонденції в установлені строки, вчинене в умовах особливого періоду), ч. 2 ст. 172-16 (бездіяльність військовою службовою особою, а саме невжиття заходів по припиненню кримінального правопорушення, що вчиняється підлеглим, вчинене в умовах особливого періоду), ч. 3 ст. 172-20 (розпивання алкогольних напоїв та невжиття заходів для усунення від обов’язків військової служби особи, яка перебуває в нетверезому стані, в умовах особливого періоду) КпАП.

«Щодо іншого офіцера спецзв’язку, який підозрюється в скоєнні кримінальних злочинів, передбачених ч. 4 ст. 296 (хуліганство) і ч. 1 ст. 345 (погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу) КК України, за клопотанням прокурорів Харківської спеціалізованої прокуратури у військовій і оборонній сфері об’єднаних сил слідчий суддя застосував запобіжний захід у вигляді утримання під вартою строком на 60 діб без визначення розміру застави », – зазначив Глумаков.

Нагадаємо, у пасажирському потязі № 126 за маршрутом Костянтинівка-Київ двоє військових влаштували стрілянину.

Вказані особи мали дозвіл на носіння зброї. Попередньо встановлено, що постріли були зроблені із табельної зброї. Внаслідок інциденту ніхто не постраждав. Порушників було знято з поїзда спецпризначенцями на станції Красноград. 

 

Великий Київ у Google News

підписатися