На цьому наголосив військовий експерт Петро Черник, який 13 років був керівником кафедри іноземних мов та військового перекладу у Національній академії сухопутних військ.
Він не назвав точної кількості абітурієнтів, адже вважає, що росіяни не повинні знати на якій стадії розвитку знаходиться воєнна освіта в Україні й підготовка офіцерського корпусу.
“Але всім нам хочу сказати добру новину, що у нашому головному закладі, який готує офіцерів для сухопутних військ конкурс суттєво-суттєво-суттєво-суттєво зріс. Я свідомо так багато разів проговорив це слово. Суспільство нарешті засвоює уроки, що нам потрібна потужна армія, а офіцерський корпус – її кістяк”, – наголосив експерт в ефірі “Говорить великий Львів”.
Другою хорошою новиною для України він назвав, те, що більшість абітурієнтів йдуть у воєнну академію після школи.
“Дуже доброю ознакою того, що нарощується правильний офіцерський потенціал є те, що приходять діти після школи. Попередні роки була своєрідна суміш тих, хто за контрактом, тобто з армії, це складне питання і тих, хто після школи. Зараз головний кістяк складають випускники шкіл. І це дуже добре. Делегація суспільством такої кількості молоді саме для підготовки офіцерів – це хороший знак на майбутнє”, – пояснив експерт.
Довідка: Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного – один з провідних навчальних закладів у системі військової освіти Міністерства оборони України. Академія заснована у 1899 році, займається підготовкою офіцерів сухопутних військ.
Читайте також: Названо “альма-матер” студентів-бюджетників 2021 року: столичні університети стали рекордсменами
Нагадаємо, п’ять столичних вишів увійшли у десятку ТОП-100 найбільш популярних серед вступників.
“ВК” вже розповідав, скільки коштуватиме денне навчання на бакалавраті в популярних ВНЗ столиці.