Галопом? За грудень мають звести три поверхи Центру захисту тварин

Автор: Любава Лисичкіна
11:35 27.11.2021

У Дарницькому районі на вулиці Автопарковій триває будівництво муніципального Центру захисту тварин. На будівельно-монтажні роботи цьогоріч із бюджету міста передбачили 27,5 млн грн.

Галопом? За грудень мають звести три поверхи Центру захисту тварин Фото: КМДА

Як повідомляють у КМДА, до кінця року планується завершити три поверхи ветеринарної клініки та перший поверх карантинного блоку. 

Наразі активно зводяться споруди першої черги – ветеринарної лікарні та карантинного блоку.

Згідно з проєктом, у муніципальному Центрі захисту тварин передбачено будівництво 4-х поверхової веткліники із найновітнішим устаткуванням і лабораторіями, де одночасно зможуть отримувати допомогу 55 котів та 108 собак.

При лікарні буде діяти карантинний блок на 3 поверхи для тимчасового утримання домашніх тварин. Площа приміщень дозволяє одночасно розмістити до 100 котів і собак.

Планується також створення центру адопції для безпритульних тварин та окремих притулків для котів і собак. У притулку для котів зможуть перебувати 120 особин. А значна територія центру дозволить облаштувати просторі вольєри для понад півтисячі безпритульних собак.

Зазначається, що у сучасній клініці отримати комплексну допомогу зможуть як безпритульні, так і власницькі тварини.  

До слова, у “Європейській Солідарності” переконані, що має бути контроль за утриманням домашніх улюбленців та програма регулювання кількості безпритульних тварин.

Відомо, що у Центрі  одночасно зможуть утримуватися  і собаки, і коти, і це буде майже 5-зірковий готель.

Великий Київ у Google News

підписатися