Галерея пам’яті Героїв з’явилася в університеті Грінченка

Автор: Вікторія Мілюта
13:59 08.12.2023

У Київському університеті імені Бориса Грінченка відкрили Галерею пам’яті. Таким чином вшанували грінченківців, які загинули на війні, захищаючи нашу країну.

Галерея пам’яті Героїв з’явилася в університеті Грінченка
оренда квартири Київ

Про це повідомляє Київська міська державна адміністрація.

«Наразі на фронті 39 студентів і викладачів Університету Грінченка. На жаль, 13 грінченківців загинули. Тому ми відкриваємо Галерею пам’яті, щоб віддати шану Героям, які загинули на полі бою, захищаючи Батьківщину», – зазначив під час відкриття проректор, голова комісії з реорганізації Університету Грінченка Олександр Турунцев.

Він розповів, що з перших днів війни багато студентів і працівників столичного вишу вступили до лав ЗСУ й зараз перебувають у гарячих точках, виявляючи небачений героїзм та ризикуючи життям.

Читайте також: Кияни пробігли “Найдовший у світі марафон” за українських героїв

Грінченківська спільнота днями також організувала благодійний аукціон творів мистецтва, виготовлених викладачами та студентами – «Університет Грінченка – Янголам-Охоронцям – Збройним Силам України». Кошти від продажу підуть на потреби наших воїнів.

На аукціоні вже зібрали більше 140 тисяч гривень, він триватиме до 15 грудня.

До допомоги ЗСУ може долучитися кожен, обравши для себе твір мистецтва і зробивши відповідний внесок. Переглянути каталог робіт можна за посиланням.

Нагадаємо, нещодавно на фронті загинув 20-річний студент університету Грінченка Максим Бодяк.

Великий Київ у Google News

підписатися