FreeRiff. Під апеляційним судом вимагали звільнити Антоненка. Суд залишив його під вартою

16:13 12.08.2020

Сьогодні, 12 серпня, апеляційний суд м. Києва (вул. Солом’янська 2а), розглядав скаргу на ухвалу Печерського суду про продовження строку тримання під вартою до 13.09.2020 Андрія Антоненка, якого звинувачують у вбивстві Павла Шеремета. Під судом зібрались активісти, сподіваючись, що вже сьогодні Андрія відпустять додому. Вони тримали чорні прапори з портретами Андрія та надписами FreeRiff, FreeAntonenko. Та судді залишились невблаганними: його залишили під вартою.

FreeRiff. Під апеляційним судом вимагали звільнити Антоненка. Суд залишив його під вартою
Про результати судового засідання повідомляється у Facebook-спільноті Free Riff
 
За даними паблику, головувала на засіданні суддя Фрич.
 
Рішення суду викликало хвилю обурення у підтримки Антоненка – у залі лунали вигуки “Ганьба”. Активісти вимагали, щоб з Андрієм могла поспілкуватися мама, але між ними був кордон Нацгвардії.
 
Будівлю суду Андрій покинув у поліцейському автобусі під запалені фаєри і димові шашки його прихильників. На короткий час активісти перекрили рух в одному напрямку по вулиці Солом’янській.
 
 Як підтримували Андрія під судом – дивіться у нашому фоторепортажі. 
 
 
 
Нагадаємо, 12 грудня Нацполіція назвала імена підозрюваних у вбивстві Павла Шеремета. Серед них медсестра Яна Дугарь, лікарка і волонтерка Юлія Кузьменко та музикант Андрію Антоненко. В даний час Андрій Антоненко знаходяться під вартою, Яну Дугарь відпустили під заставу з-під домашнього арешту, Юлію Кузьменко напередодні відпустили з-під варти під цілодобовий домашній арешт. Справу проти активістів називають сфальсифікованою.
 
На підтримку Дугарь, Антоненка і Кузьменко у столиці вже неодноразово проводили акції. Так, в грудні відбувся музичний марафон на підтримку Андрія Антоненко, Юлії Кузьменко та Яни Дугар. В травні ультрас прийшли до Зеленського спитати про справу Шеремета.  Нещодавно в Нацполіції заявили, что справа Шеремета готова до передачі до суду, и початок її розгляду залежить виключно від того, коли адвокати підозрюваних закінчать ознайомлюватися з матеріалами.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...