Фото втрьох не буде: паралімпієць з України відмовив у світлині спортсменам з РФ

Автор: Любава Лисичкіна
22:48 30.08.2021

Традиційне фото призерів під час церемонії нагородження медалями не вийшло у бігунів: українець відмовився від фото з бігунами із Росії

Про це повідомляє Суспільне.

Мова йде про вчинок українського бігуна Ігоря Цвєтова, який виграв срібну нагороду на Паралімпіаді на дистанції 100 метрів. “Золото” виграв бігун  із ПКР – Дмитро Сафронов, а  “бронзу” – Артем Калашян.

Через деякий час після фінішу спортсмени вийшли на церемонію нагородження. На ній були присутніми усі три призери Паралімпіади у 100-метрівці – Сафронов, Калашян, а також Цвєтов.

Представники ПКР запропонували Цвєтову зробити фото призерів. Але український бігун від них відсторонився. Зрештою, російські спортсмени зробили фото лише вдвох.

Нагадаємо, українці вибороли понад 50 медалей Паралімпіади в Токіо.

Сьогодні плавець Андрій Трусов приніс Україні 12-те золото на Паралімпіаді-2020 у Токіо та встановив світовий рекорд. Раніше штовхальниця ядра Анастасія Мисник виграла “срібло” з новим рекордом Європи, перевершивши навіть попередній світовий паралімпійський рекорд.

Як повідомлялось, 24 серпня у Токіо стартували Параолімпійські ігри-2020. Вони триватимуть до 5 вересня. Від України в Токіо на Паралімпіаді виступлять 143 атлети, які змагатимуться в 15 видах спорту з 22 можливих.