Фото дня. Ошатна ялинка на Софійській та “дороги” з використаних стаканчиків поряд

Автор: Марія Супрун
13:54 03.01

Багато киян та гостей столиці на новорічні свята приходять до гарно вбраної головної ялинки на Софійській площі. Тут дійсно неймовірна та казкова атмосфера, а от на сусідніх вулицях починається жахіття – тут купи сміття, цілі “дороги” з використаних одноразових стаканчиків, а ще сморід у під’їздах, де влаштовують туалети.

Фото дня. Ошатна ялинка на Софійській та “дороги” з використаних стаканчиків поряд

Про це пишуть мешканці Києва у соцмережах та публікують відповідні фото та відео. Так, одну зі світлин таких двох протилежних локацій оприлюднила у Facebook Тетяна Череп-Пероганич.

А тепер дивіться на центральну ялинку і те, що на сусідніх вулицях поруч з нею. Мабуть, біля ялинки глінтвейн купують, йдучи випивають, і потім, де хочуть, паперові стаканчики, там дорогою і лишають…“, – написала вона.

На світлині видно, що імпровізована урна набита до верху, а поряд громадяни вишикували в рядок неймовірну кількість використаних стаканчиків. Жінка в коментарях додає, що біля самої ялинки не було порожніх смітників.

У коментарях дехто звинувачує комунальників у поганій роботі, але більшість присоромлює самих громадян за таке “свинство”. Також кияни, які живуть поряд з новорічною локацією додають, що в їхніх дворах та під’їздах влаштовують туалети і через це стоїть неймовірний сморід.

Нагадаємо, у столичному метро п’яна компанія влаштувала смертельно небезпечні розваги (ВІДЕО).

Великий Київ у Google News

підписатися