Фортифікації на Київщині будують під прискіпливим багаторівневим контролем – голова КОВА показав відео

Автор: Галина Ворона
15:44 29.05

Київщина нарощує темпи облаштування військових інженерно-технічних фортифікаційних споруд та ліній невибухових загороджень. Необхідні кошти на облаштування фортифікацій виділяє держава. Терміни, якість, ціни перебувають під прискіпливим багаторівневим контролем.

Фортифікації на Київщині будують під прискіпливим багаторівневим контролем – голова КОВА показав відео
Світлодіодне освітлення

Про це розповів голова КОВА Руслан Кравченко.

За його словами. де і що будувати – визначило військове командування. Всі роботи також під їх постійною координацією.

Як запевняє Руслан Кравченко, підрядники, які працюють на обʼєктах, пройшли повну перевірку правоохоронців. Куди і як витрачають кошти – перевіряє СБУ, ДБР та НАБУ.

Фахівці Київського науково-дослідного інституту судових експертиз перевірили всю проєктно-кошторисну документацію, затвердили своїми експертними звітами, здійснюють технагляд за будівництвом.

Закриття актів виконаних робіт – лише після їх будівельно-технічної експертизи. Ці документи та матеріали голова КОВА обіцяє надати для повної перевірки правоохоронцям.

Крім того, до аналізу залучені антикорупційні організації.

StateWatch, Рух ЧЕСНО, FiscalCenter, Антикорупційний штаб дадуть свою оцінку в рамках діяльності Спостережної ради з питань відбудови. Проведуть повний аналіз документів, які не містять державної таємниці – кошториси, підрядники, ціни та виїзні перевірки. Це те, що вже реалізовуємо. Всі висновки розглянемо в рамках роботи групи “Прозорість та підзвітність”, – додав посадовець та показав відео з будівництва.

Читайте також: У Бучанському районі вкрали 10 млн грн на облаштуванні фортифікаційних споруд – ЗМІ

Нагадаємо, КМДА зобов’язали брати участь у будівництві фортифікаційних споруд та фінансувати закупку приладдя.

Великий Київ у Google News

підписатися