Фітнес-браслет з віртуальним тренером від Canyon – ваш спортивний помічник

14:05 22.06

Він  здатен відстежувати основні показники здоров’я – варіативність серцевого ритму, ЕКГ, витрачені калорії і рівень стресу.

Фітнес-браслет з віртуальним тренером від Canyon – ваш спортивний помічник

Бренд Canyon нещодавно презентував розумний фітнес-браслет, який об’єднує в собі останні технології зі світу спортивних гаджетів ­– Smart Coach SB-75. На відміну від звичайних трекерів, він  здатен відстежувати основні показники здоров’я – варіативність серцевого ритму, ЕКГ, витрачені калорії і рівень стресу. Вбудований віртуальний тренер видає актуальні рекомендації з тренувань і відновлення, покращуючи ефективність і безпеку тренувань.

Фітнес-браслет підходить як для повсякденного використання початківцями-спортсменами, так і для професіоналів. Точні сенсори і штучний інтелект фітнес-браслета дозволяють обробляти дані на рівні пристроїв преміум-класу.

Власна розробка від Canyon – функція «Розумний тренер». Завдяки наявності ЕКГ сенсорів і технології штучного інтелекту користувач Smart Coach SB-75 отримує змогу контролювати параметри стану організму. Тепер «розумні» тренування, відновлення чи просто моніторинг здоров’я доступні за кілька простих кроків – вимірювання, рекомендації, прийняття рішення.

Зробіть вимірювання ЕКГ, отримайте аналітику стану вашого організму (рівень сили, готовність до кардіонавантаження, рівні стресу і продуктивності), рекомендації з навантажень і відновлення й на основі цих даних приймайте рішення про подальші дії.

Кольоровий 0,96-дюймовий LCD-дисплей з роздільною здатністю 160х80 пікселів у поєднанні зі вбудованим акселерометром і пульсоміром роблять Smart Coach SB-75 ідеальним помічником для занять спортом. Заряду в акумуляторі вистачає на термін до 5 днів інтенсивної роботи і до 15 днів у режимі очікування. Клас захисту IP67 уберігає годинник від проникнення дрібних частинок і рідини і дозволяє здійснювати короткочасне занурення у воду на глибину до 1м.

Smart Coach SB-75 дозволяє бути на зв’язку з друзями й колегами під час тренувань. За допомогою програми Canyon Life власник пристрою може отримувати всі повідомлення зі смартфона: SMS, вхідні дзвінки, сигнали із соціальних мереж. Використовуйте попередньо встановлені спортивні тренування, контролюйте пульс під час тренувань, стежте за своєю щоденною активністю, а також перевіряйте якість сну.

Придбати Canyon Smart Coach SB-75.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...