Фіалки на будь-яке око. У столиці готується яскрава виставка

Автор: Тетяна Сененко
11:29 08.06

Українські колекціонери з Києва, Нікополя, Запоріжжя, Білої Церкви, Чернігова та інших міст зберуться на першу літню виставку фіалок. Організатори обіцяють, що це буде просто неймовірний квітковий вибух, бо до цієї виставки довго готувалися.

Фіалки на будь-яке око. У столиці готується яскрава виставка

Колекціонерами клубу «Студія фіалки» буде представлено багато сортів кімнатних фіалок, а також стрептокарпуси, примуліни (хіріти), декоративно-листяні бегонії, кампанули, ахіменеси, традесканції.

На виставці можна не тільки зарядитися позитивом, а й серед усього різноманіття квітів придбати свою Найгарнішу квіточку.

Також на виставці буде працювати консультативний центр, де можна отримати кваліфіковану інформацію, поради щодо вирощування рослин, придбати супутні товари для кімнатних рослин (ґрунт, горщики, добрива та інше).

Коли: 10-13 червня з 11:00 до 18:00 (вхід до 17:30)

Читайте також: “Ви мені вже надоїли”. Пенсіонерка крала квіти з клумби і “огризалась” на зауваження

Де: Національний науково-природничий музей (Археологічний музей) 1 поверх, м.Театральна, вул. Б.Хмельницького 15

Вхід вільний

Читайте також: Навіщо дарувати мертвих квітів палки? Найкращі подарунки – то фіалки! Фіалкова виставка у столиці 

Нагадаємо, 35 тисяч квітів, 3 композиції з мультгероями – Губка Боб та його друг Патрік, містечко зі смурфами, а також острів Angry birds з Чаком та Редом у парку «Перемога» готові зустрічати відвідувачів у парку “Партизанська слава”.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...