«Феофанія» буде доступною, але не для всіх: кого з киян лікуватиме елітна лікарня

Автор: Любава Лисичкіна
18:46 29.12.2021

Кабінет Міністрів України ухвалив постанову, що дозволяє клінічній лікарні «Феофанія», підпорядкованій Державному управлінню справами, надавати послуги усім українцям. 

«Феофанія» буде доступною, але не для всіх: кого з киян лікуватиме елітна лікарня Фото: Ілюстративне
оренда квартири Київ

Як повідомляють у МОЗ, клінічна лікарня «Феофанія» буде доступною для кожного українця.

Проте, оновлена «Програма медичних гарантій» 2022 року передбачає, що в «Феофанію» відтепер будуть госпіталізувати людей з інфарктами та інсультами, відповідно до маршруту пацієнта.

«На виконання рішення Президента України Володимира Зеленського клінічна лікарня «Феофанія» буде доступною для кожного українця. Оновлена «Програма медичних гарантій» 2022 року передбачає, що і в«Феофанію» відтепер будуть госпіталізувати людей з інфарктами та інсультами, відповідно до маршруту пацієнта», – пояснив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

«Феофанія», як учасник пілотного проєкту, зможе долучитися до програми медичних гарантій як надавач медичних послуг за пакетами медичних послуг з надання медичної допомоги при гострому мозковому інсульті та при гострому інфаркті міокарда за допомогою укладання договорів про медичне обслуговування населення з Національною службою здоров’я України.

Нагадаємо, на початку листопада стало відомо, що лікарня для «обраних» лікуватиме простих людей. Клінічна лікарня «Феофанія» підпорядкована Державному управлінню справами (у народі – ДУСя) і за потреби обслуговує перших осіб держави, дипломатів, урядовців, депутатів, а також людей, які мають особливі заслуги перед країною – Героїв України, ліквідаторів Чорнобильської катастрофи, ветеранів, а також академіків, народних артистів та інших. Наразі на лікування у Феофанію також направляють звільнених з полону українців. 

powerukraine

Довгий час лікарня вважалася найкрутішим лікарняним закладом України. У 2008 році  у Феофанії дозволили лікуватися усім охочим, щоправда, за гроші.

До слова, лікарка «Феофанії» вважає, що перехворіти ковідом доведеться більшості людей, вакцинованим і невакцинованим.

Великий Київ у Google News

підписатися