Федина запідозрила Арестовича у меркантильності

Автор: Ольга Даниленко
20:21 13.05

Радник керівника Офісу президента Олексій Арестович використовує воєнний час для самозбагачення, реєструючи кілька десятків торгових марок. Така людина має канути в небуття. 

Федина запідозрила Арестовича у меркантильності

Про це повідомила нардеп від ЄС Софія Федина.

Пан Арестович, людина, яка використовує воєнний час для самозбагачення, реєструючи кілька десятків торгових марок – це людина, яка має канути в небуття. Тому що, якщо він такий великий воїн, як він розказує, сьогодні він мав би бути на передовій, а не реєструвати торгові марки, – наголосила Федина у прямому ефірі ТК «Прямий».

Також, Федина порадила Арестовичу, як представнику Офісу президента, не використовувати обсценну лексику у своїх майбутніх інтерв‘ю.  

Читайте також: Голова Фонду Повернись живим Тарас Чмут: Шукайте винних в Офісі президента, а не в армії 

Нагадаємо, нещодавно в інтерв’ю Арестович намагався визначити винних за допущені помилки під час оборони України, що призвело до швидкої окупації Херсону та Маріуполя військовими РФ, також він порадивАзовцям” звертатися до воєнного командування, а не до президента щодо деблокади “Азовсталі”.  

Як повідомлявВК, наразі більша частина Маріуполяперебуває під окупацією РФ, проте на території заводу “Азовсталь” продовжують тримати оборону українські військові. Російські війська вже прорвались на територію заводу. Тривають активні бої, поранені помирають без необхідного лікування. За даними офіцера управління розвідки полку “Азов” Іллі Самойленка, фашистські військові РФ вбили понад 25 тисяч українців під час блокади Маріуполя, здебільшого це цивільні.  

Великий Київ у Google News

підписатися