Фастівську райраду очолив депутат від «Європейської Солідарності»

17:40 04.12.2020

Фастівську районну раду очолив Віктор Веремейчик – депутат від «Європейської Солідарності», яка має найбільшу фракцію в райраді.

Фастівську райраду очолив депутат від «Європейської Солідарності»

Таке рішення ухвалили сьогодні депутати на сесії Фастівської районної ради.

Новообраний голова подякував колегам за підтримку та закликав представників усіх депутатських фракцій до конструктивної роботи.

Фастівський район зараз складається з 9 ОТГ. Реформа децентралізації відкрила для об’єднаних територіальних громад багато можливостей, але разом з тим зросла і відповідальність. Сьогодні всі депутати, незалежно від партій, повинні об’єднатися заради розвитку нашого району. Маємо докласти максимуму зусиль, щоб наші громади стали успішними», – заявив Веремейчик.

Віктор Веремейчик є аспірантом Національної академії державного управління при президентові України, живе в смт. Глеваха.

Зазначимо, «Європейська Солідарність» перемогла на виборах у Фастівському районі і має найбільшу фракцію у районній раді – 11 депутатів.

Читайте також: «Європейська солідарність» отримала найбільше мандатів у Київоблраді

Нагадаємо, “Європейська солідарність” також перемогла на виборах у Київраду, набравши  20,52% підтримки киян – це найкращий результат серед 7 партій, що пройшли у мерію.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...