Фашисти обстріляли психоневрологічний інтернат на Харківщині

Автор: Тетяна Сененко
11:34 11.03

На Харківщині російські війська обстріляли Оскільський психоневрологічний інтернат, де перебувало 330 людей.

Фашисти обстріляли психоневрологічний інтернат на Харківщині
Про це в Телеграмі повідомив начальник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.

«Станом на 11 березня ворог через міцну оборону ЗСУ не може взяти наші позиції. Окупант хотів захопити місто за 2 дні, але потужний опір і на передовій, і в тилу не дав цього зробити», – йдеться у повідомленні.

За словами Синєгубова, ворогу не залишається нічого іншого, як цинічно атакувати мирне населення. Найкритичнішою точкою в області залишається Ізюм. Сьогодні там знову заплановані «зелені коридори».

«Окупант знову здійснив жорстоку атаку на мирних жителів. Після військового злочину в Маріуполі, сьогодні прямим попаданням ворог влучив в Оскільський психоневрологічний інтернат. Встигли евакуювати у сусідній інтернат 73 людини, на момент ураження ворогом в інтернаті перебувало 330 людей. Із них малорухомих – 50, пересуваються на візках – 10 підопічних. Кількість постраждалих встановлюється. Це військовий злочин проти мирного населення, геноцид української нації», – додав начальник ОВА.

Американська компанія Maxar Technologies показала супутникові знімки, що, за їхніми словами, демонструють перегрупування російських сил на північно-західних околицях Києва.

Великий Київ у Google News

підписатися