Фантастика просто. Розумник з Києва створив незвичайні окуляри, які рахують калорії

Автор: Любава Лисичкіна
18:43 03.04

Розробка здобула золоту медаль на Міжнародній виставці інновацій у Женеві «The International Exhibition of Inventions of Geneva».

Фантастика просто. Розумник з Києва створив незвичайні окуляри, які рахують калорії
Як повідомляє Мала академія наук України, перемогу у винаходах отримав Сергій Лисін. 
 
Міжнародна виставка інновацій у Женеві, в якій брали участь 25 країн, «The International Exhibition of Inventions of Geneva» — є однією з найважливіших міжнародних подій, присвячених винаходам.
Тут компанії, університети, асоціації, приватні та державні установи, винахідники і дослідники презентують свої винаходи, результати досліджень та нові продукти.
 
Україна цьогоріч вперше брала участь у Виставці і  повернулась із перемогою. Золоту медаль виборов киянин Сергій Лисін за  проєкт «Nutis». Це система з розумних окулярів та багатофункціонального додатку, що рахує калорії у страві. Для підрахунку потрібно лише сфотографувати страву за допомогою накладки на окуляри або браслету. 
Пристрій покаже кількість калорій на 100 грамів їжі. Також за допомогою мобільного додатку можна зберегти історію харчування користувача і спланувати індивідуальну дієту, рахувати індекс маси тіла.
 
Корисним це буде не тільки для любителів здорового харчування та шанувальників дієт, але й для діабетиків. Таким чином вони зможуть контролювати отримання необхідної кількості цукру в продуктах. 
 
До слова, до столичних бібліотек відправилися особливі “Зіркові казки”.
 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...