Фантастичні світи на стінах лікарні: художниця дарує казку маленьким пацієнтам “Охматдиту”

Автор: Галина Ворона
01:25 28.02.2023

З 2019 року художниця Анжела Дмитренко за допомогою аерографа розписує дитячу лікарню “Охматдит” казковими пейзажами та магічними створіннями, що так зачаровують дітей. Стіни закладу стали острівцем добра, любові та підтримки для маленьких пацієнтів лікарні.

Фантастичні світи на стінах лікарні: художниця дарує казку маленьким пацієнтам “Охматдиту”

Про це розповіли на Facebook-сторінці дитячої лікарні.

Міжнародний проєкт, який реалізується в лікарні, отримав назву “Крила”, адже він призначений дарувати надію та окриляти в найтемніші часи.

“Наша праця в дитячій лікарні — це більше, ніж просто творчість. Це історія про віру, силу та зцілення для кожної душі, що доторкається до малюнка“, – зізнається художниця.

Діти “Охматдиту” охоче долучаються до малювання.

Наприклад, 6-річна пацієнтка Маринка, що вчиться ходити на протезі, має чудову традицію: після кожного заняття з реабілітологом йде до Анжели, аби взяти до рук аерограф та трошки помалювати.

Краса навколо допомагає малечі швидше адаптуватися і не боятися лікарні. Також це слугує частиною психологічної реабілітації.

Зараз дивовижні картини прикрашають стіни відділень трансплантації кісткового мозку, Центу радіології, відділення нейрохірургії та Центру служби крові, а це приблизно 250 квадратних метрів!

Незабаром, чарівні малюнки з’являться і в інших відділеннях. 

Проєкт є безкоштовним для лікарні завдяки компанії Harder & Steenbeck Airbrush, яка створює аерографи та підтримує цей проєкт! Фарби надає безкоштовно компанія ART Kompozit.

Читайте також: Перші кроки на протезі. В “Охматдиті” лікують 6-річну дівчинку з Херсонщини, яка втратила ніжку 

Нагадаємо, маленьким пацієнтам “Охматдиту” допомагають впоратись з травмою війни клоуни.

Великий Київ у Google News

підписатися