Fact check: Учасник серіалу «Цифрова журналістика» заперечує отримання гонорару, але це не так

22:35 26.05

Серіал «Цифрова журналістика» – це спільний проєкт Міністерства цифрової трансформації України та міжнародного благодійного фонду «Фонд Східна Європа». Мета проєкту, за словами організаторів – «пришвидшення процесу перетворення традиційних ЗМІ на сучасні мультимедійні проєкти».

Fact check: Учасник серіалу «Цифрова журналістика» заперечує отримання гонорару, але це не так

Один з учасників освітнього серіалу «Цифрова журналістика» Максим Скубенко, який є лідером проєкту VoxCheck, під своїм постом в соціальній мережі Facebook заперечив факт отримання гонорару за участь у проєкті.

Але згідно даних видання «Букви», на цей серіал було витрачено трохи більше 217 тисяч грн, а гонорари – були. Про це йде мова у відповіді на запит до організаторів – МБФ «Фонд Східна Європа».

Хоча розмір гонорарів приховали – факт їх наявності було офіційно підтверджено.

Крім Максима Скубенка, в серіалі взяли участь Севгіль Мусаєва («Українська правда»), Наталія Гуменюк (ексголова ГО «Громадське Телебачення»), Олександр Шумілін, («Українська правда»), Роман Кравець («Українська правда»), Катерина Сергацкова («Заборона»), Федір Попадюк («Українська правда»), Марія Леонова (« Громадське телебачення») та Валентина Семеніхіна («Українська правда»).

Про освітній  серіал про цифрові інструменти для журналістів стало відомо у квітні цього року.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...