Музика, танець і спів: “Різдвяний концерт” хору Григорія Верьовки у Києві

4 січня 18:00 МЦКМ (Жовтневий палац) Алея Героїв Небесної Сотні, 1)
Київ
“Різдвяний концерт” хору Григорія Верьовки у Києві

На зимові свята народний хор імені Григорія Верьовки запрошують киян і гостей столиці на “Різдвяний концерт”. Захопливе видовище подарує урочистий настрій, занурить у світ традицій і відкриє велич українського сценічного мистецтва.

Програма “Різдвяного концерту” хору Григорія Верьовки охоплює улюблені фольклорні жанри: жартівливі сцени, історичні думи, козацькі та чумацькі наспіви з танцювальним супроводом, обрядовий спів та сучасні авторські твори. Тут постає єдина художня тканина, де музика, голос і хореографія доповнюють один одного.

Колектив вражає своєю професійною універсальністю, поєднуючи вокальну віртуозність, хореографічну майстерність та інструментальний супровід.

Протягом вісімдесятирічної історії хор імені Григорія Верьовки гастролював у десятках держав і провів більше тисячі концертів, представляючи неповторність українського фольклору на світових сценах.

Вишуканий спів, пластичні танцювальні композиції та експресивне звучання оркестру створюють гармонійну творчу конструкцію.

Тривалість концерту: 120 хвилин
Вартість квитків: від 390 до 1550 гривень
Квитки вже у продажу.

Дивіться також: “Магічне льодове шоу “Harry On Ice 2026” – для маленьких киян

Великий Київ