Евакуатори щодня вивозять з вулиць міста на штрафмайданчики до трьох сотень автівок

Автор: Галина Ворона
18:21 16.03.2023

У столиці за день евакуюють близько 250-350 автомобілів, що порушили правила парковки. Під час повітряної тривоги евакуація не здійснюється.

Евакуатори щодня вивозять з вулиць міста на штрафмайданчики до трьох сотень автівок

Про це в ефірі телеканалу “Київ” розповів директор Департаменту транспортної інфраструктури Руслан Кандибор.

За його словами, за несплату паркування щоденно виносять орієнтовно до 350 постанов. 

Всього за січень-лютий 2023 року Інспекція з паркування винесла 34 193 постанови, а також евакуювала 17 407 транспортних засобів, що забезпечило понад 12,9 мільйона гривень надходжень до столичного бюджету.

Окрім того, з початку року водії сплатили близько 7,5 мільйонів гривень за користування муніципальними майданчиками для платного паркування.

Руслан Кандибор зазначив, що під час повітряної тривоги автівки не евакуюють.

Інспектори з паркування здійснюють перевірку за дотриманням правил зупинки, стоянки транспортних засобів через 20 хвилин після відбою повітряної тривоги. Першочергово евакуюються лише ті автомобілі, які були припарковані з суттєвими порушеннями правил дорожнього руху. Зокрема це стосується транспортних засобів, які перешкоджають проїзду інших автомобілів чи руху пішоходів. А також тих, які перешкоджають руху громадського транспорту та оперативно-рятувальній спецтехніці”, – запевнив він.

Посадовець також повідомив, що сьогодні, в середньому, за день евакуюють близько 250-350 авто, а за несплату паркування виносять орієнтовно до 350 постанов. Окрім того, з початку року водії сплатили близько 7,5 мільйонів гривень за користування муніципальними майданчиками для платного паркування.

Читайте також: У Києві побудують 2300 паркувальних кишень – де їх шукати

Нагадаємо, нещодавно у столиці водій відлупцював інспектора з паркування.

Великий Київ у Google News

підписатися
більше новин