Евакуація, меддопомога, соцзахист: важлива інформація за 9 березня

Автор: Любава Лисичкіна
22:37 09.03.2022

Столиця готується до відсічі російському агресору, а також допомагає з евакуацією громадян із прилеглих містечок. 

Евакуація, меддопомога, соцзахист: важлива інформація за 9 березня
оренда квартири Київ

Як повідомляють у КМДА, день у Києві пройшов спокійно.

Із Київського міського будинку дитини, що розташований у Ворзелі, вивезли всіх дітей і вихователів та розмістили в одній зі столичних лікарень. Завтра дітей відправлять до Західної України.

Столиця допомагає з евакуацією та гуманітарною допомогою містечкам, які знаходяться біля Києва – це Ворзель, Гостомель, Ірпінь, Буча.

Працюють міські служби. Попри воєнний стан, столичні комунальники продовжують регулярно прибирати вулиці: як у районах, так і в центрі. Прибирають дороги та зупинки громадського транспорту. Зокрема, й ті, які були пошкоджені внаслідок бойових дій. Звичайно, місто тримає в чистоті Хрещатик — він готовий до святкування перемоги!

 У звичному вже режимі працює громадський транспорт – з 8:00 до 19:00 та лише там, де можна організувати перевезення. На станціях метро, які нині кияни використовують як укриття, показуватимуть українське кіно

У Київському  онкоцентрі створено гарячу лінію для консультацій онкохворих пацієнтів та їх родичів. Гаряча лінія працює щоденно з 10:00 до 13:00: (044) 365 07 62.

Розширили перелік і контакти комунальних медзакладів, які приймають паліативних пацієнтів. Перебування у закладах безкоштовне. Щодо наявності вільних місць та інших питань докладніше можна дізнатися за телефонами тут: https://cutt.ly/cAOJ4yG

Майже 7 тисяч людей забезпечили продуктами та гарячим харчування столичні територіальні центри соціального обслуговування.

Усі 11 територіальних центрів продовжують роботу в умовах воєнного стану. Уже доставлено 4568 продуктових наборів тим, хто їх потребує. Ще понад 2 тисячі людей отримали гаряче харчування. 

Соціальні працівники надають і послуги обслуговування на дому для самотніх літніх людей, осіб із інвалідністю та паліативних хворих. Це приготування їжі, закупка продуктів, годування, прибирання тощо. Такі послуги нині отримують більше 3 тисяч осіб.

Якщо ви опинилися у складних у життєвих обставинах, звертайтеся до територіальних центрів свого району та залишайте заявку на допомогу. Телефони тут: https://cutt.ly/KAOKu0T 

У Києві запустили платформу для підключення інтернету в укриттях. 

Якщо у вашому укритті немає доступу до мережі інтернет, залишайте заявку на підключення і з вами зв’яжуться.

У Києві працює гуманітарний штаб.

Штаб забезпечує медикаментами, продуктами і предметами першої необхідності насамперед тих, хто найбільше цього потребує. Одиноких і людей літнього віку, осіб з інвалідністю, матерів з маленькими дітьми. 

 Нагадуємо, що створені та оновлюються такі корисні мапи для мешканців міста:

Усі вони доступні в застосунку «Київ Цифровий».

Великий Київ у Google News

підписатися