Епоха пішла. Відсьогодні у столичному транспорті не буде квитків (деталі)

Автор: Тетяна Сененко
09:43 14.07

Відсьогодні, з 14 липня, у Києві остаточно вийшли з обігу талони на проїзд у комунальному транспорті. Усі поїздки в муніципальному транспорті тепер цифровізовано в електронні квитки.

Епоха пішла. Відсьогодні у столичному транспорті не буде квитків (деталі)

Щоб скористатись громадським транспортом можна придбати транспортну карту або ж купити QR-квиток :

1. у T-кіосках;
2. у терміналах самообслуговування е-квитка;
3. у терміналах Easy Pay;
4. на станціях Київського метрополітену;
5. у застосунку Київ Цифровий.

Столична влада зазначила, що паперові квитки з нумерацією не давали повної інформації про пасажирообіг у громадському транспорті. Тепер буде простіше вести облік поїздок пасажирів, зокрема й тих, що мають пільги, та відшкодовувати перевізникам їхні актуальні витрати.

З усіма точками продажу та поповнення можна ознайомитися на міській мапі.

Зазначимо, що для більшості мешканців міста вже зникла потреба у пошуках точок продажу, оскільки з січня 2021 для зручної оплати проїзду міський застосунок «Київ Цифровий» надає сервіс поповнення транспортної карти та купівлі QR-квитків. За номером та пін-кодом транспортну карту можна прив’язати до застосунку, щоб поповнювати її з банківської картки в будь-яку слушну мить.

Функціонал дозволяє видалити транспортну карту та додати в інший акаунт, щоб передати її другу чи родичу. Крім того, у застосунку «Київ Цифровий» можна заблокувати втрачену транспортну карту та замінити на нову, щоб зберегти дійсні поїздки.

Нагадаємо, у Києві вже не буде кондукторів, які продають квитки на проїзд в тролейбусах, трамваях і автобусах. Таке нововведення діє з 1 липня.

Великий Київ у Google News

підписатися