«Енергія» не смердітиме: на завод доставили обладнання для очищення димових газів

Автор: Любава Лисичкіна
20:41 03.09

До кінця вересня на підприємстві розпочнеться монтаж металоконструкцій, зокрема рукавного фільтру.

«Енергія» не смердітиме: на завод доставили обладнання для очищення димових газів Фото: Facebook Петра Пантелеєва
Про це  написав  у Facebook заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.
 
Ідеться про обладнання майбутньої системи хімічного очищення димових газів.  
 
Наразі  сміттєспалювальний завод «Енергія» перебуває на плановій зупинці – проводяться щорічні планові ремонтні роботи та підготовка до зимового періоду. За словами чиновника, виконуються паралельно декілька проектів. Один із ключових – встановлення димової системи очищення, газів, хімічного очищення і саме заміна котлів.
“Встановлення нових хімічних фільтрів – надважливий проект, бо це покращення екологічної складової в роботі заводу, щоб відповідати європейським екологічним директивам і бути не гіршими, ніж Гамбург, Париж, Відень чи Барселона за показниками викидів”, – вважає Пантелеєв.
 
За словами заступника голови КМДА, у першому кварталі наступного року місто розраховує завершити оснащення системами хімочищення два котлоагрегати, а решту – до кінця року.
Також у планах міської влади  запровадження відкритого моніторингу викидів після впровадження системи.
 
Нагадаємо, у 2020 році на «Енергії» розпочали будівництво високотехнологічної системи для хімічного очищення диму від спалювання побутових відходів. Встановлення системи хімочистки дозволить досягнути екологічних параметрів, що відповідатимуть європейським нормам. 
 
Відомо, що  в Києві вже встановили перші стаціонарні пости моніторингу повітря, що дозволяє вивчати та реагувати на ситуацію зі шкідливими викидами.

Великий Київ у Google News

підписатися