Еліна Світоліна перевірила процес відбудови Ірпеня

Автор: Анна Ткаченко
17:41 07.11.2023

Українська тенісистка Еліна Світоліна відвідала Ірпінь на Київщині. Вона входить до числа амбасадорів UNITED 24, міжнародної платформи, за допомогою якої організовують благодійні збори на допомогу Україні.

Еліна Світоліна перевірила процес відбудови Ірпеня

Про це повідомив у Telegram перший заступник міського голови Андрій Кравчук.

Зазначається, що Еліна Світоліна вже приїжджала до Ірпеня у лютому. Вона, зокрема, побачила пошкодження будинку по вулиці Київська, 53 ЖК “Мюнхаузен” та поспілкуватися з його мешканцями.

Перший заступник міського голови поінформував, що на початку повномасштабного вторгнення ЖК “Мюнхаузен” тимчасово опинився в окупації та був напівзруйнований росіянами. Зокрема, із 131 квартири 37 — згоріли вщент. До війни у будинку мешкало 390 ірпінчан, з них близько 90 дітей.

“Усього для відновлення будинку було зібрано 127 тисяч доларів, 20 тисяч із яких пожертвувала сама Еліна Світоліна, а ще 80 тисяч доларів виділила заснована в Україні компанія “Grammarly”. До збору долучилися благодійники з різних куточків світу”,— каже Кравченко.

За його словами, із липня тут тривають активні будівельні роботи. Завершити відновлення будинку заплановано на травень 2024 року.

Нагадаємо, Еліна Світоліна взяла участь у благодійному матчі на підтримку України.

Великий Київ у Google News

підписатися