Електронне направлення на ПЛР-тест та чатбот госпіталізації: нові сервіси

11:21 20.11.2020

Мінцифра створює нові цифрові рішення, які допоможуть країні у боротьбі з COVID-19. Зокрема, зараз розробляються електронне направлення на ПЛР-тестування, електронний рецепт на антибіотики, чатбот для координації госпіталізації  та ін.

Електронне направлення на ПЛР-тест та чатбот госпіталізації: нові сервіси

Як розповів детальніше глава Мінцифри Михайло Федоров, зараз разом з Урядом та МОЗ працюють, зокрема над такими сервісами:

  • Цифровізація та централізація збору інформації щодо фактів та підозр про випадки інфекційних захворювань. Це необхідно для отримання повної інформації про можливі випадки COVID-19 в Україні. Це допоможе швидше та ефективніше планувати розширення лікарень, забезпечення персоналом та закупівлі ліків.
  • Чатбот для координації госпіталізації та відкритий дашборд вільних місць. Це дозволить спростити процес оперативної госпіталізації пацієнтів з COVID-19.
  • Удосконалення функціоналу застосунку “Вдома”.
  • Запуск електронного рецепту на антибіотики та розширення програми «Доступні ліки» на антибіотики.
  • Запровадження електронного направлення на ПЛР-тестування, що дасть можливість відстежувати черги в режимі реального часу.

Зазначається, що онлайн-сервіси та послуги особливо актуальні під час пандемії. Наприклад, для батьків немовлят запустили комплексний сервіс єМалятко – 9 послуг за 1 заявою в онлайні за 20 хвилин.

Нагадаємо, довідка про склад сім’ї більше не знадобиться для держпослуг.

Великий Київ у Google News

підписатися