Екстримальний еко-парк. На Київщині бізони та зубри напали на людей та потрощили автівку

Автор: Любава Лисичкіна
00:13 27.01

У еко-парку Медвино, який розташований у селі Медвин у Київській області, стадо бізонів та зубрів напало на родину. Людям вдалося втекти, тварини понівечили авто.

Екстримальний еко-парк. На Київщині бізони та зубри напали на людей та потрощили автівку

Як повідомляють Факти ICTV, про “приголомшливий” відпочинок  розповів підприємець Юрій Цвіркун. 

 На території еко-парку проводять екскурсії на авто та квадроциклах, а відвідувачам пропонують побачити й погодувати верблюдів, коней Пржевальського, буйволів, бізонів, оленів та зубрів. До  Медвино, за словами Цвіркуна,  вони приїхали великою компанією на чотирьох авто:  семеро дорослих та семеро дітей.

Все було чудово. Співробітник господарства, який супроводжував гостей еко-парком, дав моркву та запропонував піти на сусіднє поле погодувати оленів та конів Пржевальського. І ось тут під час  годівлі коней одна з тварин почала брикатися та двічі ледь не вдарила  8-річну доньку Цвіркуна. 

 “Ми одразу залишили їх та пішли до свого авто на сусідньому полі, були відсутні близько 10 хвилин, а коли повернулися, то біля  авто нікого не було: ні друзів, ні працівника господарства. Тоді автомобіль оточило стадо бізонів та зубрів. Коли ми підійшли ближче, щоб сісти в авто, бізони напали на нас і почали переслідувати”, – розповів  Юрій.

За його словами найбільше злякалися діти, які почали плакати та просити про допомогу.

“Ми з дружиною взяли дітей і побігли через все поле ближче до виходу, але ворота із зсередини були замкнені на замок. Ми не змогли залишити територію господарства. У цей час зубр почав трощити автомобіль”,  – зазначив постраждалий.

Виявилося, що супроводжуючий , який обіцяв   бути з гостями  й оберігати,   кинув  цю групу і запропонував іншій групі   поїхати годувати верблюдів на інше поле.  Компанія дорослих і дітей, які лишилися фактично з зубрами наодинці,  чекали на повернення працівника господарства близько 15 хвилин. За словами Юрія,  за цей час пережили неймовірний стрес.

Згодом постраждалі викликали правоохоронців та написали заяву на еко-парк. Виявилося, що цей співробітник працює в цьому господарстві лише місяць, робітники там не оформлені належним чином,   тварини не зареєстровані та не мають паспортів та інших документів, гроші за екскурсію беруть готівкою та не видають чеків. 

За словами відвідувачів, яких налякали зубри і у яких наразі пошкоджено авто, еко-парк зобов’язувався все владнати та компенсувати матеріальні та моральні збитки, проте поки ці заяви залишилися лише на словах. Внаслідок пережитого діти отримали моральні травми, батьки звернулися до психолога.

Як інформують Фактам ICTV, у еко-парку на дзвінки не відповідають.

До слова,  у Зоні відчуження вдалось сфотографувати стадо здичавілих корів. 

Великий Київ у Google News

підписатися