Експерт вважає, що напад на Шефіра може бути виставою

Автор: Любава Лисичкіна
22:53 22.09

Через проблеми в комунікації Офісу президента версія про виставу постійно виникає, тому ми не можемо її ігнорувати, говорить політтехнолог.

Експерт вважає, що напад на Шефіра може бути виставою

Таку думку в ефірі Прямого” висловив політолог, народний депутат VI скликання Віктор Уколов.

“З усього різноманіття версій виділив би дві головних: чи це була вистава, чи це було насправді? Через проблеми в комунікації Офісу президента версія про виставу постійно виникає, тому ми не можемо її ігнорувати. Чому така версія про інсценування виникає? Тому що, по-перше, у своєму коментарі президент Зеленський не був нейтральним, а своїми словами підтвердив політтехнологічну версію про нібито привіти від олігархів, пов’язавши напад на Сергія Шефіра із завтрашнім законом про олігархів”, – розповів Уколов.

Він зазначив, що “попередньо перед Зеленським цю версію озвучив Михайло Подоляк, а також ціла армія “зе-ботів”, як їх називають в соціальних мережах. Це якраз і означає, що є якась фальшивість в цьому.

На переконання Уколова,   справжня емоція – це обурення, це жах, бажання розібратися, провести розслідування, а не призначення одразу винних. Причому, як зауважив експерт, точно так само, як це сказали політтехнологи.

“Другий момент. Сергій Шефір нічого не сказав про олігархів як загрозу собі. Чи можна вважати, що він не підтвердив версію Подоляка і Зеленського в цій ситуації? Це не мої питання. Це питання, які я назбирав в мережі. Це питання, які виникають у людей, які відчувають якусь фальшивість ситуації. Може, вони помиляються, але вони говорять, що ніхто не бачив авто зсередини – Банкова не дала таких фотографій”, – додав Уколов.

Нагадаємо, сьогодні, 22 вересня, в Обухівському районі Київської області, близько 10:20 години, було здійснено обстріл автомобіля, в якому їхав перший помічник Президента України Сергій Шефір. Раніше Шефір вперше прокоментував обстріл своєї автівки.

Згодом стало відомо, що буде призначено принаймні три експертизи, а слідство розглядає дві версії.

Великий Київ у Google News

підписатися