Ексклюзивний концерт alyona alyona x Jerry Heil у Києві: “Вечір, наповнений емоціями, вдячністю і музикою, яка нас об’єднує”

Автор: Оксана Тупальська
14:59 25.06

28 червня відбудеться великий київський концерт alyona alyona x Jerry Heil у Stereoplaza. alyona alyona x Jerry Heil достойно представили Україну на Євробаченні-2024 та вибороли почесне III місце.

Ексклюзивний концерт  alyona alyona x Jerry Heil у Києві: “Вечір, наповнений емоціями, вдячністю і музикою, яка нас об’єднує”

Дівчата встановили свій власний рекорд і черговий рекорд для України: це єдина країна на “Євробаченні”, яка щоразу проходить у фінал, не тільки протягом всіх років її участі, а й загалом в історії конкурсу. Концерт  у Києві стане першою зустріччю артисток з українськими фанами  після повернення з Мальме і можливістю віддячити їм за підтримку. На глядачів чекають улюблені хіти, велика спільна програма з оновленим звучанням та сольні прем’єри. 

Наш великий ексклюзивний концерт у Києві – це наша щира подяка всім, хто підтримував нас від Національного відбору до фіналу в Мальме. Ми відчували підтримку фанатів з усього світу, і наша пісня, що прозвучала українською, об’єднала людей, – кажуть співачки.

Нагадаємо, постановницею яскравого вражаючого виступу alyona alyona та Jerry Heil стала українська режисерка та номінантка на “Ґреммі” Таню Муіньо. 

Кожен виступ був можливістю показати красу української культури. Наш концерт – це особлива програма: спільні пісні, хіти та нові прем’єри. Це вечір, наповнений емоціями, вдячністю і музикою, яка нас об’єднує.Давайте разом відзначимо цей важливий момент, адже без вашої підтримки ми б не досягли успіху,” – поділилися Jerry Heil та alyona alyona.

На вас чекає незабутнє шоу, де ви зможете:

  • Почути всі хіти alyona alyona та Jerry Heil.
  • Відчути неймовірну енергію та емоції від спільних виступів артисток.
  • Стати свідками прем’єр нових пісень. 

Не пропустіть можливість поринути у світ щирої музики та щирих емоцій!

Концерт відбудеться 28 червня у Києві в Stereoplaza. 

Вартість квитків від 690 грн. 

Великий Київ у Google News

підписатися
більше новин