Ексголова «Укренерго» Володимир Кудрицький вийшов із СІЗО після внесення застави — Железняк

Колишній керівник НЕК «Укренерго» Володимир Кудрицький вийшов із слідчого ізолятора після внесення за нього застави, повідомив народний депутат від партії «Голос» Ярослав Железняк, передає Київ24.

Захисник Кудрицького уточнив, що заставу внесла компанія, не пов’язана з його підзахисним, однак не назвав її назву.

Кудрицький зобов’язаний з’являтися за викликом слідчих, не залишати межі Києва без дозволу, здати закордонні паспорти, не спілкуватися зі свідками у справі та носити електронний браслет», — повідомив адвокат.

Читайте також: Екскомандир київського «Беркуту» отримав вирок за знищення доказів розстрілів на Майдані

Нагадаємо, 29 жовтня суд відправив Кудрицького під варту за підозрою у шахрайстві, пов’язаному з діяльністю державної енергетичної компанії. Сторона захисту заявила, що планує подати апеляцію на рішення суду, вважаючи обвинувачення необґрунтованими.

Джерела у Верховній Раді зазначають, що справа Кудрицького викликала широкий резонанс у парламенті, адже він очолював «Укренерго» під час масштабних російських атак на енергетичну інфраструктуру й координував міжнародну допомогу для відновлення системи.