Екс-меру Коцюбинського вночі спалили автомобіль

Автор: Макс Юр’єв
10:24 27.01

Громадській активістці та колишній очільниці селища Коцюбинське Київської області Ользі Матюшиній в ніч на 27 січня підпалили автомобіль.

Екс-меру Коцюбинського вночі спалили автомобіль

Про це вона написала на власній сторінці в Facebook та додала фото і відео з місця події, а також позначила заступника міністра внутрішніх справ Антона Геращенка. 

Згодом вона зробила ще декілька дописів з прикріпленими відеозаписами та коментарями, що поліцейські, які прибули на виклик, відмовляються виконувати свої обов’язки, слідчо-оперативна група немає навіть ліхтаря, бодікамери поліцейських не працюють, а її мобільний телефон поліцейські хотіли облити якоюсь рідиною.

      

У відповідь поліцейські заявили, що Матюшина обкладає їх триповерховим матом у перервах між зйомками, та пообіцяли невдовзі опублікувати на YouTube відео на підтвердження цього.

На викладених активісткою відео зафіксовано, як поліцейський повідомляє, що керівництво не забезпечило їх ні спецодягом для холодної пори року (на запитання, чому вони не працюють, а гріються в машині), ні планшетом з доступом до баз даних.

Зі слів активістки, поліцейські заявили, що нічого розслідувати не будуть, бо коли вона була мером, то квартир їм не дала.

Всі дописи Матюшина маркувала хештегами #АбонементПоліції. Та звинуватила у підпалах начальника поліції Київської області Андрія Нєбітова (який мітить в генерали), а також що він зняв з посади начальника Ірпінського відділу поліції полковника Валерія Євтушенка, який за 2 тижні обіцяв показати результати роботи поліції по Коцюбинському, але так і не встиг через раптові кадрові зміни.

Ольга Матюшина – відома громадська активістка Київщини, яка протидіє незаконним забудовам.

На місцевих виборах у 2020 році балотувалась на селищного голову смт Коцюбинське від партії «УДАР» київського міського голови Віталія Кличка, який підтримав ініціативу Ольги та інших активістів по приєднанню до Києва смт Коцюбинське, яке фактично знаходиться всередині території столиці. 

    

Вибори Ольга Матюшина програла, але заявила про численні фальсифікації та оскаржувала результати в судовому порядку.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...