Економіка 2020: Шмигаль розповів про допомогу підприємцям від держави

19:35 09.01

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що завдяки урядовим програмам підтримки бізнесу в 2020 році вдалося зберегти майже 550 тисяч робочих місць.

Економіка 2020: Шмигаль розповів про допомогу підприємцям від держави

Про це глава уряду Денис Шмигаль заявив на своїй сторінці у Facebook.

“Завдяки урядовим програмам підтримки бізнесу вдалося зберегти майже 550 тисяч робочих місць. Ключову роль тут відіграла програма по частковому безробіттю, за якою державна підтримка бізнесу становила понад 3 млрд грн. Крім того, завдяки державній підтримці у 2020 році було працевлаштовано більш ніж 600 тисяч українців”, – написав Шмигаль.

Прем’єр міністр зазначив, що у грудні 2020 року до державного бюджету надійшло на 32 млрд грн більше, ніж за аналогічний місяць 2019 року. Митниця в грудні зібрала на 23,5% більше, ніж було заплановано, а податкова — на 28,8%. Загалом державний бюджет за рік виконано на 101,5%.

Очільник уряду також відзвітував про результати програми доступного кредитування “5-7-9”. За інформацією Шмигаля, у червні 2020 року було видано кредитів на трохи більше ніж на 500 млн грн. На той момент програма працювала вже фактично 4 місяці.

Тоді ми оновили правила та інструменти в межах цієї програми. І з липня (за 6 місяців) було видано доступних позик на понад 16 млрд грн. Це фантастичний результат у кризовий рік. І це реальна допомога для тисяч бізнесів по всій країні“, – наголосив прем’єр міністр.

Глава уряду підкреслив, що за перший тиждень 2021 року видано доступних позик на суму більш ніж 900 млн грн.

“Тож у 2021 році дешеві гроші для МСБ стануть ще одним інструментом швидкого відновлення економіки та збільшення кількості робочих місць“, – підсумував Шмигаль.

Нагадаємо, що міська влада Києва планує зберегти для столичного бізнесу заходи підтримки, що були запроваджені в березні, на початку карантину. Які нові пільги обіцяють підприємцям – читайте тут.

Читайте також: Держава виплатила 3,6 млрд грн “карантинної” допомоги підприємцям

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...