Екологи вимагають зупинити незаконну роботу земснаряда на Синьому озері

Автор: Великий Київ
18:59 16.07.2019

КП «Плесо» закликає правоохоронні органи зупинити знищення флори та фауни Синього озера. Така загроза існує від незаконної роботи земснаряда на…
Читать дальше

Екологи вимагають зупинити незаконну роботу земснаряда на Синьому озері

КП «Плесо» закликає правоохоронні органи зупинити знищення флори та фауни Синього озера. Така загроза існує від незаконної роботи земснаряда на водоймі.

На вихідних екологи виявили, що на території Синього озера у приватному порядку працює земснаряд нібито «для розчистки». Причому ці роботи не погоджені з КП «Плесо», яке утримує цю водойму. А відтак виконуються незаконно, без необхідних дозвільних документів і проекту.

«Вказані дії приватних осіб щодо Синього озера є порушенням екологічного законодавства, а використання земснаряду в дану пору року є загрозою для флори та фауни водойми», – зазначають на підприємстві.

За словами гендиректора КП Олега Юсипенка, проект розчистки озера, розроблений на замовлення КП «Плесо», передбачає використання більш сучасних технологій очищення дна від замулення, і такі роботи у жодному разі не варто проводити влітку.

Також підприємство закликало киян не здійснювати жодних пожертв на приватні потреби невідомих осіб. Пояснюють, що проектування розчистки озера виконане за рахунок екологічного фонду міського бюджету. А подальше фінансування очисних робіт повинно здійснюватися за рахунок Програми соціально-економічного розвитку Києва. Причому всі відповідні депутатські запити упродовж 2017-2018 років робив представник масиву Виноградар у Київраді Олексій Окопний.

Великий Київ у Google News

підписатися