Едрієн Броуді, лауреат премії «Оскар», розпочав співпрацю з брендом Johnnie Walker

14:10 19.10

Johnnie Walker, найбільш поширений у світі шотландський віскі, презентує рекламну кампанію у партнерстві з оскароносним актором Едрієном Броуді.

Едрієн Броуді, лауреат премії «Оскар», розпочав співпрацю з брендом Johnnie Walker

Нова кампанія THE WALKERS перетворює відомий слоган KEEP WALKING на заклик досягнути спільними зусиллями змін на краще. ЇЇ творці переконані: «Сьогодні світ як ніколи потребує позитивних зрушень, і ми можемо досягти їх разом».

Едрієн Броуді володіє усіма якостями образу WALKER. Він завжди готовий докласти максимум зусиль, щоб покращити світ і кинути виклик буденності. Актор став героєм рекламного ролика THE WALKERS, що надихає людей на зміни, розширює уявлення про можливості і демонструє, що в кожному з нас живе дух WALKER.

У відеоролику THE WALKER Броуді надихає віднайти у собі запал, забуті таланти, поділитися ними зі світом. Кампанія стимулює культурну динаміку і стверджує філософію «Продовжуй іти» (Keep Walking): «Ми не підкорюємося наявному стану речей. Ми завжди продовжуємо йти».

 Фардін Ахмад’яр (Fardin Ahmadyar), бренд-менеджер Diageo Східна Європа у категорії віскі, зазначає: «У світі соціальних зав’язків, Johnnie Walker завжди був потужною силою. Протягом століть ми об’єднуємо людей, і зараз це як ніколи актуально. Кампанія THE WALKERS за участю Броуді ставить за мету продемонструвати нашу відповідальність за ресоціалізацію світу через залучення одного з найважливіших представників культури».

Зі свого боку Едрієн зізнається: «Я настільки надихнувся цією кампанією, що навіть зголосився зробити ремікс для ролика. Створювати біти – моя давня пристрасть. Ми продовжимо йти, навіть якщо весь світ зупиниться».

Едрієн Броуді – американський актор угорського походження, продюсер та ікона сучасної моди. Всесвітнє визнання Едрієн отримав після виходу фільму «Піаніст» (2002). Його роботи в кіно відзначаються неабиякою пристрастю та вмінням взаємодіяти заради спільного результату. Нещодавно Броуді завершив зйомки у фільмі «Подивись, як вони біжать» (SEE HOW THEY RUN) від кіностудії Searchlight з Сіршею Ронан та Семом Роквеллом у головних ролях.

Інша нещодавня картина за участю Броуді – «Французький вісник» (FRENCH  DISPATCH), реж. Вес Андерсон. Світова прем’єра фільму відбулася в Каннах у 2021 році. Підтверджена участь Броуді у зйомках драматичного серіалу від HBO (реж. Адам Маккей) про команду «Лос-Анджелес Лейкерс» 1980-х років. Офіційної назви серіал поки не має, але відомо, що Броуді виконає роль легендарного баскетбольного тренера Пата Райлі. Іншими проектами за участі американського актора стануть фільм Ендрю Домініка «Блондинка» (BLONDE) для Netflix; телесеріал «Чепелвейт» (CHAPELWAITE) за мотивами роману Стівена Кінга для Epix; третій сезон серіалу HBO “Спадщина” (SUCCESSION). 

Великий Київ у Google News

підписатися